U sarajevskom naselju Stup danas se dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj je povrijeđena jedna osoba, potvrđeno je za Raport.
Nesreća se dogodila na glavnoj gradskoj saobraćajnici, u ulici Džemala Bijedića, u pravcu prema Ilidži. Iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo nam je rečeno da su u nesreći učestvovala dva vozila.
Sudarili su se motocikl i automobil, na kojima je pričinjena materijalna šteta.
"Povrede je zadobila jedna osoba. Trenutno se utvrđuje stepen povreda", rečeno je iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo.