potvrđeno za raport

Nesreća u Sarajevu: Tramvaj udario pješaka na Stupu

Povrijeđeni pješak je prevezen na ukazivanje pomoći na Klinički centera Univerziteta u Sarajevu
Raport
Piše: Raport
Tramvaj ilustracija
Foto: Ilustracija

U sarajevskom naselju Stup danas je došlo do nesreće kada je tramvaj udario pješaka, potvrđeno je iz MUP-a Kantona Sarajevo za portal Raport.

Kako nam je rečeno iz MUP-a KS, do nesreće je došlo oko 16 sati. Povrijeđeni pješak je prevezen na ukazivanje pomoći na Klinički centera Univerziteta u Sarajevu.

Tramvajski saobraćaj se zbog ove nesreće izvodi do Nedžarića. Od Nedžarića do Ilidže voze autobusi. 

Službenici MUP-a Kantona Sarajevo su obavili uviđaj. Nije poznat stepen povreda pješaka.

nesreća MUP KS crna hronika Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu