U sarajevskom naselju Stup danas je došlo do nesreće kada je tramvaj udario pješaka, potvrđeno je iz MUP-a Kantona Sarajevo za portal Raport.
Kako nam je rečeno iz MUP-a KS, do nesreće je došlo oko 16 sati. Povrijeđeni pješak je prevezen na ukazivanje pomoći na Klinički centera Univerziteta u Sarajevu.
Tramvajski saobraćaj se zbog ove nesreće izvodi do Nedžarića. Od Nedžarića do Ilidže voze autobusi.
Službenici MUP-a Kantona Sarajevo su obavili uviđaj. Nije poznat stepen povreda pješaka.