Sunčani oktobarski dan izmamio je brojne građane, ali i turiste, na ulice glavnog grada.
Baščaršija, Ferhadija i brojne gradske bašte danas su oživjele pod jesenjim suncem. Uz kafu, osmijehe i ugodnu jesenju temperaturu, Sarajlije su iskoristile petak da predahnu i provedu vrijeme na otvorenom.
Cijene kafe, iako nešto više nego ranije, nisu pokvarile dobro raspoloženje. U baštama se tražilo mjesto više, a uz miris svježe kafe i žamor s ulica, Sarajevo je ponovo podsjetilo na svoj jedinstveni duh.
Ulice su bile pune prolaznika i posjetitelja koji su uživali u toplom danu, šetnji i atmosferi
Jesen u Sarajevu još jednom je pokazala svoj šarm – spoj sunca, dobrog raspoloženja i onog prepoznatljivog duha grada koji ga čini posebnim u svako doba godine.