U vremenu kada gastronomija sve više postaje iskustvo, a ne samo obrok, Sarajevo je dobilo jedan potpuno drugačiji koncept — edukativni gastro hub “Bibera zrno”.
Iza ove priče stoji Selma Karić, koja je svoju dugogodišnju ljubav prema hrani, druženju i kreativnosti pretočila u prostor osmišljen kao mjesto susreta, učenja i inspiracije.
Povodom predstavljanja ovog jedinstvenog koncepta razgovarali smo sa Karić, koja nam je otkrila kako je nastala ideja za “Bibera zrno”, ali i koliko emocije i energije je utkano u cijeli projekat.
“Bibera zrno” je nešto o čemu Selma Karić mašta već jako dugo, niz godina. To je spoj ljubavi, tradicije i entuzijazma prema gastronomiji.
Ono što želimo predstaviti kroz “Bibera zrno” jesu kulinarske radionice, team building programi i korporativni eventi. Želimo na jednom mjestu spojiti sve ono što danas ljudi zaboravljaju, a to su druženje i konekcija koju stvara hrana.
Po čemu će se ovaj edukativni gastro hub razlikovati od ostalih restorana i edukativnih centara?
Gastro hub “Bibera zrno” je prije svega edukativni centar i mjesto gdje ćemo raditi na tome da sinergiju ljubavi i znanja prema hrani dijelimo. Nećemo biti tipičan restoran. Želimo prostor otvarati samo za određene evente i svakom klijentu posvetiti posebnu pažnju. Ako je riječ o cooking classu, želimo da to bude osmišljeno na poseban način, gdje će ljudi zajedno pripremati svoja jela i na kraju zajedno uživati u njima.
Koliko je lične emocije i vaše energije utkano u sam prostor?
Moram reći da se na ovom projektu vrijedno radilo pet mjeseci zajedno s mojom prijateljicom Sanelom. Ovo je zapravo energija dvije žene i to se može vidjeti u samom prostoru. Naša energija oplemenila je cijeli ambijent, a ideje su se nizale jedna za drugom. Na kraju smo stvorile upravo ono što je u tom trenutku bila naša zajednička vizija.
I za kraj, postoji li posebna simbolika ili priča iza samog naziva “Bibera zrno”?
Biber je moj omiljeni začin i smatram da je ultimativni začin jer mijenja karakter svakog jela. Nikada ne koristim mljeveni biber, uvijek koristim biber u zrnu. Namjerno smo napravili tu malu permutaciju u nazivu — nismo “Zrno bibera”, nego “Bibera zrno”. Samim tim nas ljudi brže pamte. Biber je nekada bio valuta, bio je skuplji od zlata i njime su se plaćala čitava carstva. Zato vjerujem da će ovo biti jedna skupa i vrijedna priča u našem gradu.