Izbori u Doboju ponovo su pod lupom zbog ozbiljnih nepravilnosti. Prema informacijama koje je objavio BN, stranka SDS Doboj podnijela je prijavu policiji zbog kupovine glasova na dva izborna mjesta u ovom gradu.
Incidenti su zabilježeni na biračkim mjestima Čaršija i Bare, kao i u jednom ugostiteljskom objektu.
Ovaj incident nije jedini, jer je Doboj poznat po velikom broju izbornih nepravilnosti, posebno na prijevremenim izborima za predsjednika RS koji su održani 23. novembra prošle godine.
Situacija u ovom gradu izaziva ozbiljnu zabrinutost zbog integriteta izbornog procesa.