Region

Novo poskupljenje: Kad krenete na more u Hrvatsku, dočekat će vas još skuplje cigarete

Raport.Ba
cigarete-cijena

Tvornica duhana Rovinj (TDR) povećava maloprodajne cijene nekih marki cigareta. Nove cijene vrijedit će od petka, 2. juna. Kako je izračunala Danica.hr, TDR-ove cigarete će poskupjeti u rasponu od 2 do 4 posto, ovisno o vrsti.

Tako će mekani Filter 160 od petka stajati 4,20 eura, odnosno 10 eurocenti više. Walter Wolf original poskupjet će s 4,25 na 4,40 eura, a Dunhill s 4,40 na 4,50 eura.

Rothmans će od 2. juna koštati 4 umjesto dosadašnjih 3,85 eura. Luck Strike poskupjet će s 4,25 na 4,40 eura.

Kutija Pall malla (red, blue, silver) koštat će od petka 4,10 eura, što je poskupljenje od 10 eurocenti.

Tvornica duhana Rovinj u vlasništvu je svjetskog diva British american tobacco (BAT). Od subote, 20. maja, na hrvatskom tržištu poskupile su brojne marke poznatih cigareta tvrtke Philip Morris.

cigarete nove cijene cigareta Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu