Nogometni savez Bosne i Hercegovine objavio je informacije o ulaznicama za duele protiv Kipra i Malte.
Za kvalifikacioni meč protiv Kipra, navijači BiH imaju na raspolaganju 405 ulaznica.
Bosna i Hercegovina će 9. oktobra gostovati Kipru u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, a iz Saveza su objavili sve potrebne informacije:
Svi zainteresovani pojedinci i organizovane grupe (udruženja navijača, agencije, firme i sl.) mogu aplicirati za odgovarajući broj ulaznica, najkasnije do 01.10.2025. godine putem email adrese: [email protected]
NS/FS BiH za utakmicu sa Kiprom na raspolaganju ima 405 ulaznica.
Svaki pojedinac može aplicirati za najviše 4 (četiri) ulaznice, uz dostavljanje sljedećih podataka: Ime i prezime, datum i mjesto rođenja, kao i br. ličnog dokumenta;
Organizovana grupa može aplicirati za više od četiri ulaznica, s tim što treba dostaviti spisak svih navijača/putnika sa gore navedenim podacima;
Nadležna služba NS/FS BiH će razmotriti sve aplikacije i započeti prodaju i distribuciju ulaznica za utakmicu na Kipru. Pojedinci i grupe čija aplikacija bude odobrene biće o tome blagovremeno obaviješteni.
Pravila za prijateljski duel Malta – Bosna i Hercegovina su sljedeća:
Svi zainteresovani pojedinci i organizovane grupe koji žele pratiti prijateljsku utakmicu na Malti, zahtjev za ulaznice takođe mogu poslati putem email adrese: [email protected]
Ovom putem obavještavamo sve navijače reprezentacije Bosne i Hercegovine da su rasprodate ulaznice za gostujuću utakmicu kvalifikacija za SP sa Austrijom, koja će biti odigrana 18.11.2025. godine na stadionu Ernst Happel u Beču.
Sve dodatne relevantne informacije vezane za ulaznice biće blagovremeno objavljene na službenoj web stranici Saveza (nfsbih.ba).