Vlada Federacije Bosne i Hercegovine na današnjoj sjednici donijela je rješenje o imenovanju novih članova Nadzornog odbora Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS).
Za predsjednika Nadzornog odbora imenovan je Bogomir Barbić. Za članove imenovani su Adina Gračić i Berina Hasanefendić. Novi saziv imenovan je na puni mandat u trajanju od četiri godine.
Ovom odlukom okončan je mandat privremenog Nadzornog odbora, u kojem su bili Esad Fejzagić kao predsjednik, te Maida Galijatović i Bogomir Barbić (članovi).