Trener Partizana Željko Obradović govorio je nakon poraza od Panathinaikosa.
Košarkaši Partizana poraženi su od Panatinaikosa rezultatom 91:82 na tradicionalnom turniru “Pavlos Janakopulos”, koji se ove godine organizuje u Australiji.
Turnir je najavio i trener crno-belih.
“Čast nam je što učestvujemo na turniru Pavlos Janakopulos, posvećen čovjeku koji je imao veliki doprinos košarci, posebno Panatinaikosu. Došli smo juče i nije bilo lako odmah se priviknemo. Bila je odlična utakmica i atmosfera. Nismo imali određene igrače, ali sam zadovoljan kako smo odigrali. Ovo je period kada pokušavamo da uvidimo naše dobre i loše dijelove u igri. Naravno, čestitke Panatinaikosu na pobjedi”, rekao je Obradović, a prenosi stranica kluba.
Partizan će drugi meč u Australiji odigrati u nedjelju od 8:30 sati po centralnoevropskom vremenu protiv Sidnay Kingsa.