Politika

Od koronavirusa preminuo muškarac u Banjoj Luci

Raport.Ba
U Klinici za infektivne bolesti Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske preminuo je jedan pacijent muškog spola kod kojeg je potvrđeno prisustvo novog koronavirusa. Riječ je o pedesetosmogodišnjem pacijentu iz Banje Luke koji nije imao hronična udružena oboljenja, javljaju Nezavisne. Pacijent je bio hospitalizovan 10 dana u Klinici za infektivne bolesti, saopćeno je iz UKC-a. U Srpskoj je od početka pandemije ukupuno preminulo 16 osoba.
Banja Luka Koronavirus Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu