Predstojećeg vikenda igraju se susreti osmog kola Wwin lige Bosne i Hercegovine, a utakmice će se igrati dva dana.
U subotu su zakazana dva susreta, a derbi Bosne i Hercegovine, koji igraju Sarajevo i Velež na stadionu "Asim Ferhatović Hase", počinje u 18:30 sati i s njim će biti otvoreno kolo.
Kasnije u subotu, u 21 sat, sastaju se banjalučki Borac i Radnik iz Bijeljine na "Gradskom stadionu".
Nedjeljni program Wwin lige BiH počinje od 13 sati. Sloga u Doboju dočekuje Posušje u prvom susretu u nedjelju.
Nakon njih na travnjake izlaze Široki Brijeg i lider prvenstva Željezničar od 15 sati.
Kolo se zatvara susretom na stadionu "Pod Bijelim brijegom" u kojem će Zrinjski od 19:45 sati dočekati Rudar iz Prijedora.