Region

Oglasila se i Američka ambasada: Građani da ne ispoljavaju bijes prema policiji, policajci da uspostave mir

Raport.Ba
slika-CT-12

Povodom dešavanja na Cetinju oglasila se na Twitteru i Ambasada SAD-a u Crnoj Gori.

"Pozivamo građane da ne ispoljavaju svoj bijes prema policiji, dok ona pokušava da očuva javni red, a policiju da koristi samo sredstva koja su neophoda za uspostavljanje mira", stoji u objavi američke ambasade.

Cetinje Crna Gora neredi u Crnoj Gori Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu