Politika

Oglasila se i Sebija Izetbegović: Čestitam, želim vam puno uspjeha

Raport.Ba
Povodom imenovanja nove Vlade Kantona Sarajevo, oglasila se i Sebija Izetbegović, zastupnica SDA u Parlamentu Federacije i generalna direktorica KCUS-a. "Čestitke Skupštini Kantona Sarajevo na imenovanju novog saziva Vlade Kantona Sarajevo. Želim vam puno uspjeha u daljnjem radu!", napisala je Izetbegović na svom Facebook profilu.
Sebija Izetbegović Vlada Kantona Sarajevo Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu