Nedim Srnja

Oglasio se Halidov menadžer: Sarajevo je svoje odradilo na dostojanstven način

Raport.Ba
srnja

Nedim Srnja, menadžer Halida Bešlića, oglasio se danas na Facebooku nakon što je legendarnom pjevaču jučer klanjana dženaza i obavljen ukop na Gradskom groblju Bare.

Srnja je kratko napisao:

"Sarajevo je odradilo svoje na dostojanstven i velicanstven nacin, hvala moje Sarajevo, hvala ljudima koji su dali svoje resurse, ljudstvo i opremu a ostali u sjeni – napisao je Srnja na Facebooku.

Halid Bešlić Nedim Srnja Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu