Nedim Srnja, menadžer Halida Bešlića, oglasio se danas na Facebooku nakon što je legendarnom pjevaču jučer klanjana dženaza i obavljen ukop na Gradskom groblju Bare.
Srnja je kratko napisao:
"Sarajevo je odradilo svoje na dostojanstven i velicanstven nacin, hvala moje Sarajevo, hvala ljudima koji su dali svoje resurse, ljudstvo i opremu a ostali u sjeni – napisao je Srnja na Facebooku.