Svi su stabilno

Oglasio se KCUS: Tri osobe koje su povrijeđene u tramvajskoj nesreći otpuštene s liječenja

"Molimo medije da poštuju njihovu privatnost i dostojanstvo u ovom vrlo osjetljivom trenutku za povrijeđene i njihove porodice
Raport
Piše: Raport
Tramvajska nesreca aa 16

Troje pacijenata koji su nakon jučerašnje tramvajske nesreće bili hospitalizovani na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu (KCUS), otpušteni su s liječenja i stabilnog su zdravstvenog stanja.

Pacijenti su nakon nesreće primljeni na Kliniku urgentne medicine KCUS-a, a nakon provedenih potrebnih dijagnostičko-terapijskih procedura otpušteni su.

"Molimo medije da poštuju njihovu privatnost i dostojanstvo u ovom vrlo osjetljivom trenutku za povrijeđene i njihove porodice", saopćili su iz KCUS-a.

KCUS Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu