Region

Oglasio se Vučić: Dobro sam, idem u obilazak

Raport.Ba
AA-20230421-30919403-30919402-VUCIC_I_BRAMMERTZ_RAZGOVARALI_O_REGIONALNOJ_SARADNJI_U_PROCESUIRANJU_RATNIH_ZLOCINA_I_PITANJU_PRONALAZENJA_NESTALIH_OSOBA

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je dobrog zdravstvenog stanja i da danas ide u planirani obilazak Zaječarskog okruga.

"Dobro sam. Idem u obilazak po Srbiji danas od 12 sati", kazao je Vučić.

Mediji su sinoć prenijeli informaciju da je predsjednik Srbije u bolnici. Takvi navodi su se najprije pojavili na društvenim mrežama.

Vučić je drugi put završio u bolnici u 20 dana

Vučić će danas od podneva obilazati Zaječarski okrug, a planirano je da se obrati na ljetnoj pozornici "Vrelo" u Sokobanji.

Aleksandar Vučić vijesti iz regiona Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu