Film

Orlando Bloom o teškom životnom periodu: Rekli su mi da možda više nikada neću hodati

Raport.Ba
977479d8-7fa5-4f9f-baaa-0a80f165f375

Orlando Bloom progovorio je o nesreći koja mu se desila kada je imao 19 godina. 

"Pao sam s trećeg sprata i slomio leđa. Imao sam veliku sreću što sam preživio, kralježnična moždina je bila netaknuta. No doktori su mi rekli da nakon nesreće možda više nikada neću hodati", ispričao je glumac u videu koji je objavljen na Instagramu. Orlando je potom išao na operaciju te je uslijedio dug oporavak.

"Mjeseci nakon nesreće bili su izrazito teški. Oduvijek sam bio fizički aktivan i odjednom sam morao mirovati. Bolovi su bili nepodnošljivi", priznao je glumac.

Ranije je na svom Instagram profilu objavio fotografiju na kojoj nakon nesreće, koja se dogodila 1998. godine, vozi bicikl.

Orlando Bloom Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu