Pjevač Božo Vrećo na društvenim mrežama se oglasio emotivnom fotografijom.
"U srninom majčicinom zagrljaju, dočekali smo pravi snježni Božić.
Želim nam svima dobro zdravlje a ostalo kako zaslužimo od Boga, kako mislimo i činimo drugome tako neka nam bude.
Ljubav iz našeg skromnog doma dobri ljudi", poručio je.