Hrvatski glumac Asim Ugljen požalio se na saobraćajnice u snijegom prekrivenom Zagrebu.
"Ne pamtim da sam ikad vidio manje očišćene ceste u Zagrebu od ‘80-ih. Meni je to super jer volim voziti po snijegu, no, ja sam debil i znam da to ustvari nije super. Daj očistite ceste, je**** pajaci, jer ovo nije je**** Laponija i Djed Mraz ne stanuje ovdje i ljudi ne koriste saonice po gradu", poručio je a prenosi Index.hr
Očigledno da muku sa snijegom ne muče samo stanovnici Sarajeva, koji se već danima otežamo kreću po gradu.