Snimanje "Zvezda Granda" otkazano je zbog nemogućnosti da se priđe studiju jer da je u toku blokada RTS na Košutnjaku, a studio u kojem se snima popularni šou nalazi se u blizini prostorija Javnog servisa, javlja Blic.rs.
- Jeste, otkazano je snimanje zbog blokade. Novi termin i dalje nismo dobili, jer ne znamo do kada će oni tamo da čuče i da blokiraju. Mi ne možemo da se probijemo, onemogućeni smo da dođemo da snimanje, a to je veliki produkcijski projekt i nije tako jednostavno realizovati ga. Još uvijek nemamo više informacija od organizatora, samo su nam ovo rekli - poručio je Đorđe za "Blic".