Ovo je fantastičan gol kojim je Sheriff šokirao Santiago Bernabeu

Sheriff je u 2. kolu grupe D Lige prvaka senzacionalno pobijedio Real u Madridu 2:1.

Moldavci, koji su u play-offu izbacili Crvenu zvezdu i zagrebački Dinamo, poveli su u 25. minuti golom Jakšibajeva. Real je izjednačio golom Benzeme iz penala u 65., da bi senzacionalnu pobjedu gostima u 90. minuti fantastičnim golom donio Sebastien Thill.

Costanza je izveo aut, Traore je pomalo napamet poslao loptu na vrh šesnaesterca, a tamo je Thill natrčao na nju i strašnim udarcem poslao je u same rašlje Thibauta Courtoisa za pobjedu moldavskog prvaka. Gol pogledajte OVDJE.

Ne treba posebno naglašavati da je to bio Luksemburžaninu prvi gol u karijeri u Ligi prvaka. Ima 27 godina, a u Sheriffu je na posudbi iz luksemburškog Progres Niederkorna.