Petar Grašo , jedno od najprepoznatljivijih imena regionalne muzičke scene, ove jeseni stiže u Sarajevo u sklopu svoje slavljeničke turneje "Volim i postojim", kojom obilježava 30 godina bogate muzičke karijere. Mnogi se iznenade kad čuju ovu brojku jer Grašo i pored svojih 49 godina plijeni mladalačkom energijom.
Koncert če održati 10. oktobra u Domu mladih.
Tokom karijere sarađivao je s mnogim vrhunskim muzičarima i dobitnik je gotovo svih značajnijih muzičkih nagrada u regiji. Objavio je nekoliko albuma i brojne hit singlove, a najpoznatiji je po ljubavnim baladama koje su osvojile srca publike širom regije.
Grašo u Sarajevo donosi bogat repertoar koji će uključivati hitove poput "Volim i postojim", "Utorak", "Ako te pitaju", "Moje zlato", ali i novi singl "Šta bi ja bez tebe"...