Raport u Domu mladih

Petar Grašo raspjevao publiku

Piše: N. Novaković
Graso1

Jedan od najcjenjenijih umjetnika u regiji Petar Grašo večeras je u Domu mladih održao sjajan  koncert u sklopu regionalne turneje "Volim i postojim".

Grašo je stigao u okviru  turneje kojom obilježava 30 impresivnih godina muzičke karijere. Pjevač je priredio sjajnu atmosferu, vrhunsku produkciju i bogat repertoar najveći hitova. 

Za publiku i ve one koja ga vole ovo je bio doživljaj koji će se dugo pamtiti. 

Turneja "Volim i postojim" bila je idealna je prilika da se zajedno prisjetimo trideset godina stvaranja jednog od najsnažnijih i najprepoznatljivijih muzičkih opusa u regiji. Horski su se pjevali hitovi "Ako te pitaju", "Utorak", "Trebam nekoga", "Volim i postojim", "Moje zlato" i mnoge druge pjesme koje već godinama osvajaju publiku širom regiona.

Petar Grašo Dom mladih Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu