Jedan od najcjenjenijih umjetnika u regiji Petar Grašo večeras je u Domu mladih održao sjajan koncert u sklopu regionalne turneje "Volim i postojim".
Grašo je stigao u okviru turneje kojom obilježava 30 impresivnih godina muzičke karijere. Pjevač je priredio sjajnu atmosferu, vrhunsku produkciju i bogat repertoar najveći hitova.
Za publiku i ve one koja ga vole ovo je bio doživljaj koji će se dugo pamtiti.
Turneja "Volim i postojim" bila je idealna je prilika da se zajedno prisjetimo trideset godina stvaranja jednog od najsnažnijih i najprepoznatljivijih muzičkih opusa u regiji. Horski su se pjevali hitovi "Ako te pitaju", "Utorak", "Trebam nekoga", "Volim i postojim", "Moje zlato" i mnoge druge pjesme koje već godinama osvajaju publiku širom regiona.