Životna borba

Pjevačica plakala od sreće: 'Stigli su nalazi i nemam rak'

Raport
Piše: Raport
496303765 1209526150540703 7841643710581012228 n

Jessie J (38) objavila je da je pobijedila rak, 11 mjeseci nakon dijagnoze i operacije. Sretnu vijest podijelila je u četvrtak na Instagramu, nakon redovnog godišnjeg pregleda.

Pjevačica je objavila video snimljen u bolnici uoči pregleda.

Godišnji pregled


"Vratila sam se na godišnji pregled. Iskreno, umirala sam od straha, neću vam lagati. Rekli su mi da nema kontrasta, ali mislim da ga ipak ima, sudeći po ovome. Moram na magnetsku rezonancu.. Pravit ću se da nisam klaustrofobična", rekla je u videu pokazujući ruku.

Također je dodala:

"Ako nikad niste bili na magnetskoj rezonanciji dojke, morate ležati na trbuhu, s rukama ispruženima ispred sebe kao Superman. Možda će mi ovaj put trebati veća košarica za ove moje velike sise, ali držim fige da je sve u redu."

Konačno odahnula

Kako bi ostala pozitivna, pjevačica je zapjevala pjesmu Boba Marleyja "Don’t Worry About a Thing". Iako video završava nakon pjesme, u opisu objave otkrila je sretan ishod.

"Stigli su nalazi i nemam rak! Plakala sam satima, a onda sam, prvi put u godinu dana, konačno odahnula", napisala je.

U junu prošle godine Jessie J otkrila je da joj je dijagnosticiran rak dojke, i to u ranoj fazi.

Vijest je tada podijelila na Instagramu, dok je promovirala album "Don’t Tease Me with a Good Time", a ubrzo nakon toga podvrgnuta je mastektomiji.

¸Jesse J pjevačica Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu