SPEKTAKL U ZETRI

Počeo peti koncert Zdravka Čolića: Čestitao Dan grada Sarajeva

Raport
Piše: Raport
Screenshot 2026 04 06 205742

U sarajevskoj dvorani Zetra počeo je peti i posljednji koncert Zdravka Čolića u ovom nizu. Dvorana je ispunjena do posljednjeg mjesta, a publika je legendarnog pjevača dočekala uz snažan aplauz.

Odmah na početku, Čola se obratio prisutnima i čestitao 6. april, Dan grada Sarajeva.

„Sarajevo je uvijek bilo posebno“, poručio je Čolić sa scene, nakon čega je započeo muzički program svojim poznatim hitovima.

Uz pratnju simfonijskog orkestra i svjetsku produkciju, u dvorani vlada nevjerovatna atmosfera, čime se kruniše serija njegovih nastupa u rodnom gradu.

Zdravko Čolić Zetra Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu