U sarajevskoj dvorani Zetra počeo je peti i posljednji koncert Zdravka Čolića u ovom nizu. Dvorana je ispunjena do posljednjeg mjesta, a publika je legendarnog pjevača dočekala uz snažan aplauz.
Odmah na početku, Čola se obratio prisutnima i čestitao 6. april, Dan grada Sarajeva.
„Sarajevo je uvijek bilo posebno“, poručio je Čolić sa scene, nakon čega je započeo muzički program svojim poznatim hitovima.
Uz pratnju simfonijskog orkestra i svjetsku produkciju, u dvorani vlada nevjerovatna atmosfera, čime se kruniše serija njegovih nastupa u rodnom gradu.