Pogledajte genijalni Messijev pogodak za pobjedu iz slobodnog udarca u 95. minuti

PSG je u ludoj utakmici pobijedio Lille na Parku prinčeva golom Lionela Messija, u videu pogledajte genijalni Messijev pogodak

PSG je u ludoj utakmici 24. kola Ligue 1 pobijedio Lille na Parku prinčeva golom Lionela Messija u petoj minuti sudijske nadoknade. PSG je vodio 2:0 golovima Mbappea iz 11. i Neymara iz 17. minute, da bi Lille okrenuo na 2:3 preko Diakitea, Davida i Bambe. Lille je vodio sve do 87. minute, a onda je prvo Mbappe izjednačio, a Messi u 95. minuti krasnim slobodnim udarcem zabio za 4:3.

Posljednji gol u utakmici bio je trenutak genijalnosti najboljeg nogometaša svih vremena. Messi, koji je dotad bio potpuno nevidljiv, fantastično je pucao pored zida od stative i zabio za 4:3 i veliku pobjedu PSG-a. U videu pogledajte genijalni Messijev pogodak:

Parižani su tako prekinuli jako loš niz, a Cristophe Galtier je vjerovatno, barem nakratko, spasio posao. PSG sad ima osam bodova prednosti ispred Tudorova Marseillea koji večeras gostuje kod Toulousea.