Najvatreniji navijači Željezničara u korteu su krenuli prema stadionu Koševo gdje će se odigrati 155. gradski derbi protiv FK Sarajevo.
Stotine Manijaka je je u korteu pješice išlo od Grbavice do Koševa pjevajuću navijačke pjesme i uz neizostavnu bakljadu.
Sve je u stopu pratio MUP Kantona Sarajevo.