Nakon dramatične utakmice Manchester City osvojio je naslov prvaka Engleske.
City je ugostio Aston Villu te slavio s 3:2 i to nakon minusa od 0:2 koje su im priredili "Vilani".
Nakon posljednjeg sudijskog zvižduka na Etihadu je uslijedilo neviđeno slavlje, navijači su preplavili teren, i sve je ličilo na pravi fudbalski praznik.
Pogledajte kako je to izgledalo.