Politika

Pojačanje Covid timu: Dvoje iskusnih ljekara od danas u Općoj bolnici

Raport.Ba
Opca bejtovic kuskunovic1
Gavrankapetanović sa Kuskunović i Bejtovićem
Doktorica Amela Kuskunović, specijalista radiologije, inače zastupnica u Parlament Federacije BiH, od danas je i član Covid tima Opće bolnice "Prim. dr. Abdulah Nakaš". Njen primjer je slijedio još jedan sarajevski ljekar Benjamin Bejtović, maksilofacijalni hirururg, koji se također stavio na raspolaganje kolegama u Covid odjelu ove zdravstvene ustanove. Oni od danas na na volonterskoj osnovi pomažu svojim kolegama u zbrinjavanju sve većeg broja pacijenata oboljelih od Covid-19. Prof. dr. Ismet Gavrankapetanović, direktor Opće bolnice poželio im je srdačnu dobrodošlicu i iskazao zahvalnost na ovom humanom činu, jer je svaka pomoć, a pogotovo stručna, u ovim okolnostima dobro došla.
Amela Kuskunović Benjamin Bejtović Ismet Gavrankapetanović Opća bolnica Prim. dr. Abdulah Nakaš Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu