Navijači Željezničara i Sarajeva jučer su se potukli u blizini stadiona Koševo.
U tučnjavi je učestvovalo više desetina osoba, a korištene su palice i baklje.
Navijači Željezničara su navodno napali navijače Sarajeva prije nego što su se ovi zaputili na gostovanje u Kupu BiH. Tom prilikom su tri osobe zadobile povrede, a prema 11 osoba je podnesena krivična prijava.
Na društvenoj mreži X, tačnije na profilu Hooligans, pojavio se snimak sukoba.