Jake policijske snage, uključujući i specijalce, okupirale su stadion Grbavica na kojem se večeras igra 151. derbi između Željezničara i Sarajeva. MUP KS, kako je objavio tim s Grbavice, zabranio je navijačima Sarajeva dolazak na večerašnju utakmicu.
Ovako stroga odluka uslijedila je nakon što su ranije danas navijači Sarajeva došli u sarajevsko naselje Grbavica i pokušali izazvati nerede sa navijačima Želje.
Policija je spriječila sukob, te je uhapšeno devet pripadnika Hordi zla.