Najmanje deset navijača poljskog Lecha je uhapšeno u centru Beograda, uoči utakmice njihovog kluba i Crvene zvezde u okviru 3. pretkola Lige prvaka.
Informacija dolazi samo nekoliko sati prije duela dva tima koji će odllučiti ko će u play-off kvalifikacija za elitno takmičenje.
Kako prenosi stranica Hooligans.cz, desetorica navijača su uhapšeni u centru Beograda.
Navijači poljskog kluba su okupirali centar Beograda. Grupa od nekoliko stotina navijača, pozirala je za zajedničku fotografiju i uz zapaljene baklje počela s navijanjem. Nedugo nakon toga, izbio je haos.
Navijači Lecha su polomili izloge nekoliko prodavnica i tom prilikom ih je nekoliko uhapšeno.