Posušje i Željezničar odigrali su danas prijateljsku utakmicu na stadionu Bobovac u Ljubuškom.
Meč između dva premijerligaša je okončan bez pobjednika. Poveli su Plavi s Grbavice pred kraj prvog poluvremena, nakon centaršuta Alića glavom je poentirao Cvetanoski.
Posušaci su izjednačili u 57. minuti, odbijenu loptu u mrežu Željezničara pospremio je Begić.
Bilo je prilika na obje strane do kraja susreta, Šabić je čak pogodio i prečku gola Posušja, ali rezultat se više nije mijenjao.