prijateljski meč

Posušje i Željezničar remizirali u Ljubuškom

Raport.Ba
495638687_1292572579540912_2778481131792951013_n
FK Željezničar

Posušje i Željezničar odigrali su danas prijateljsku utakmicu na stadionu Bobovac u Ljubuškom.

Meč između dva premijerligaša je okončan bez pobjednika. Poveli su Plavi s Grbavice pred kraj prvog poluvremena, nakon centaršuta Alića glavom je poentirao Cvetanoski.

Posušaci su izjednačili u 57. minuti, odbijenu loptu u mrežu Željezničara pospremio je Begić.

Bilo je prilika na obje strane do kraja susreta, Šabić je čak pogodio i prečku gola Posušja, ali rezultat se više nije mijenjao.

FK Željezničar hšk posušje Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu