Utakmice 22. kola WWin lige Bosne i Hercegovine na rasporedu su u subotu, nedjelju i ponedjeljak, a Nogometni savez Bosne i Hercegovine odredio je službena lica za ove mečeve.
Kolo će otvoriti GOŠK i Sloga, koji se sastaju u subotu u 13:30 sati, a glavni sudija bit će Haris Halkić (Sanski Most).
Kasnije tog dana, od 16:00 sati, Sarajevo će na Koševu ugostiti ekipu Igmana. Pravdu na ovom susretu dijeli Sabrija Topalović (Zenica).
Nedjeljni program počinje duelom Posušja i Veleža na Mokrom Docu u 13 sati, a utakmicu će suditi Antoni Bandić (Grude).
Od 17:00 sati Radnik će ugostiti Željezničar, a za suđenje će biti zadužen Dragan Petrović (Banja Luka).
Večernji termin, od 19:45 sati, rezervisan je za duel Zrinjskog i Slobode, koji će voditi sudija Mario Pejić (Grude).
Posljednji meč ovog kola igra se u ponedjeljak od 18:00 sati, kada će se sastati Borac i Široki Brijeg, sudija Danijel Perić iz Bijeljine.