Liga prvaka / Predsjednik Villarreala poludio nakon utakmice: To je podlo i skandalozno!

Španski Villarreal je ispao iz evropske nogometne Lige prvaka nakon dramatičnih okršaja s engleskim Liverpoolom u polufinalu.

Nakon što su Redsi u prvoj utakmici slavili sa 2:0, Španci su tu prednost u drugom susretu poništili već do poluvremena i vratili se u život. Ipak, Liverpool je zabio još tri komada u nastavku i tako prošao u finale, prenose "Sportske novosti".

Predsjednik Villarreala Fernando Roig je nakon utakmice bio bijesan zbog ispadanja, a obrušio se i na suca Dannyja Makkeliea koji im nije dosudio penal nakon što se golman Liverpoola Alisson sudario s Giovanijem Lo Celsom.

Sudac ne samo da nije dosudio penal, već je odbio i gledati VAR snimak.

"To je skandalozno. Alisson je pokosio Lo Celsa. To je ključan potez suca koji se ponašao jako podlo od prve minute i sudio cijelo vrijeme u korist Liverpoola.

Ne tražim opravdanja jer je Liverpool odlična ekipa i mogli smo izgubili i puno više od 2:0 još u prvoj utakmici, ali danas sudac nije bio na nivou koji je potreban za ovakve utakmice. Njegova izvedba je utjecala na rezultat", rekao je Roig, a prenosi "Mundo Deportivo".