Muškarac kod kojeg je potvrđeno prisustvo novog koronavirusa preminuo je u Klinici za infektivne bolesti Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjoj Luci.
Riječ je o pedesetjednogodišnjem pacijentu, iz Banje Luke, koji nije imao hronična udružena oboljenja, potvrđeno je jutros iz te zdravstvene ustanove.
Pacijent je bio hospitaliziran 21 dan u Klinici za infektivne bolesti.
Ovo je 15. osoba u RS koja je preminula od posljedica koronavirusa.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Preminuo muškarac iz Banje Luke od posljedica koronavirusa
Raport.Ba