Politika

Preminuo muškarac iz Banje Luke od posljedica koronavirusa

Raport.Ba
Muškarac kod kojeg je potvrđeno prisustvo novog koronavirusa preminuo je u Klinici za infektivne bolesti Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske u Banjoj Luci. Riječ je o pedesetjednogodišnjem pacijentu, iz Banje Luke, koji nije imao hronična udružena oboljenja, potvrđeno je jutros iz te zdravstvene ustanove. Pacijent je bio hospitaliziran 21 dan u Klinici za infektivne bolesti. Ovo je 15. osoba u RS koja je preminula od posljedica koronavirusa.
Banja Luka Koronavirus Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu