Građevinski radnik, koji je danas pao sa zgrade u Banjoj Luci, preminuo je usljed zadobijenih povreda, rečeno je u Univerzitetskom kliničkom centru RS.
Iz Univerzitetskog kliničkog centra RS su naveli kako su ljekari dali sve od sebe, ali pacijent je preminuo zbog zadobivenih povreda.
Radnik je nastradao na gradilištu u banjalučkom naselju Tunjice, prenijela je Srna.