podlegao povredama

Preminuo radnik koji je pao sa zgrade u Banjoj Luci

Iz Univerzitetskog kliničkog centra RS su naveli kako su ljekari dali sve od sebe, ali pacijent je preminuo zbog zadobivenih povreda
Raport.Ba
radnik

Građevinski radnik, koji je danas pao sa zgrade u Banjoj Luci, preminuo je usljed zadobijenih povreda, rečeno je u Univerzitetskom kliničkom centru RS.

Iz Univerzitetskog kliničkog centra RS su naveli kako su ljekari dali sve od sebe, ali pacijent je preminuo zbog zadobivenih povreda.

Radnik je nastradao na gradilištu u banjalučkom naselju Tunjice, prenijela je Srna.

Banja Luka crna hronika nesreća UKC RS Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu