U Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske u protekla 24 sata preminuo je pacijent kod kojeg je potvrđeno prisustvo novog koronavirusa.
Riječ je o osamdesetsedmogodišnjem muškarcu iz Banje Luke.
Preminuli je imao više hroničnih udruženih oboljenja, saopćeno je danas iz te zdravstvene ustanove.
Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu
Politika
Preminuo stariji muškarac iz Banje Luke od posljedica koronavirusa
Raport.Ba