Politika

Preminuo stariji muškarac iz Banje Luke od posljedica koronavirusa

Raport.Ba
U Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske u protekla 24 sata preminuo je pacijent kod kojeg je potvrđeno prisustvo novog koronavirusa. Riječ je o osamdesetsedmogodišnjem muškarcu iz Banje Luke. Preminuli je imao više hroničnih udruženih oboljenja, saopćeno je danas iz te zdravstvene ustanove.
Koronavirus UKC Banja Luka Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu