Region

Pristalice opozicije u Podgorici napale građane sa crnogorskim obilježjima

Raport.Ba
Podgorica sukob
Sinoć je u podgoričkom naselju City kvart došlo do sukoba pristalica procrnogorske i prosrpske opcije, najmanje jedna osoba je povrijeđena, javlja AntenaM. Iz Uprave policije je saopšteno da su pristalice opozicije napale goste lokala sa crnogorskim obilježjima. U  City kvartu su se ranije okupili građani sa crnogorskim zastavama i pjevali crnogorske pjesme, među njima i "Popoviću komandante Crna Gora pozdravlja te". Nakon toga su u City kvart došli i građani sa srpskim zastavama koji su slavili izborni rezultat opozicije i upravo tu je i došlo do sukoba.
Crna Gora Podgorica Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu