Procurio je novi snimak brutalne tuče u Mostaru između navijača Veleža i Željezničara, odnosno navijačkih grupa "Red Army" i "Manijaci".
Velež i Željezničar igraju večeras u 19.45 na stadionu Rođeni derbi šestog kola Premije lige Bosne i Hercegovine, a neredi su uslijedili uoči utakmice na mostarskim ulicama.
Do obračuna je došlo u ulici Maršala Tita. Policija je brzom reakcijom spriječila širenje nereda.