Horor u Njemačkoj

Pronađeno tijelo bebe: Sumnja se da je riječ o tromjesečnom dječaku koji je nestao iz kolica

Tijelo je pronađeno između Renningena i okruga Malmsheim i trenutno se vrši identifikacija
Raport
Piše: Raport
Njemacka policija

Policija u Njemačkoj pronašla je mrtvu bebu.

Prethodno je prijavljen nestanak tromjesečne bebe u Renningenu, pišu njemački mediji.Prema informacijama njemačke policije, tijelo bebe pronađeno je u Baden-Württembergu tokom potrage za nestalom tromjesečnom bebom koja je nestala u Renningenu.

Policijska uprava Ludwigsburga saopćila je da bi tijelo moglo pripadati dječaku koji je nestao iz kolica u noći sa četvrtka na petak, pišu njemački mediji.

Tijelo je pronađeno između Renningena i okruga Malmsheim i trenutno se vrši identifikacija.

Portparol policije nije dao dodatne detalje o tome kako je beba pronađena, niti je bilo informacija o okolnostima smrti.

Policajac je naveo da je slučaj predmet istrage koju provodi odjel kriminalističke policije Policijske uprave Ludwigsburg. Tromjesečni dječak nestao je u četvrtak, a nestanak bebe primijećen je neposredno prije ponoći. Roditelji su prijavili nestanak, a policija je kao tačno vrijeme navela 23.30 sati.

Prema informacijama policije, dijete je posljednji put ostavljeno bez nadzora u kolicima na majčinoj kućnoj adresi. Dječja kolica ostala su na mjestu događaja.

Prema riječima policije, u opsežnoj potrazi za bebom učestvovali su psi tragači, helikopteri i dronovi opremljeni termovizijskim kamerama.

Portparol policije rekao je da su se pripadnici hitnih službi, uključujući i one iz Njemačkog Crvenog krsta (DRK), okupili na parkingu supermarketa kako bi pomogli u potrazi.

Samo 40 pasa tragača Njemačkog Crvenog krsta pokušavalo je da pronađe trag, a bili su angažovani i psi za pronalazak tijela.

Renningen se nalazi u okrugu Böblingen. Grad je smješten zapadno od Stuttgarta i udaljen je oko 25 kilometara od glavnog grada savezne zemlje, prenosi Fenix-magazin.

Njemačka Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu