Saralije su lijepo vrijeme prvog dana Nove godine očigledno iskoristile za odlazak na planinu.
Sudeći po onome što se može vidjeti na ovoj olimpijskoj planini, sve je puno 'kao šipak'.
Veliki broj skijaša, ali i izletnika je danas na ovoj bh. planini, a na radost onih koji skajaju u funkciji su svi ski liftovi.