Region

Prvi smrtni slučaj u Srbiji: Umro 59-godišnji pacijent iz Kikinde

Raport.Ba
Premijerka Ana Brnabić navela je da je u Srbiji potvrđen prvi smrtni slučaj. Pacijent (59) iz Kikinde je prva žrtva koronavirusa u ovoj državi. Brnabić je navela da su mjere izolacije jedina šansa da se zdravstven sistem izbori sa koronaviruom. "U kućnoj izolaciji je 64 građana, na respiratorima imamo 8 građana i, nažalost, imamo jednog preminulog", kazala je Brnabić. U srbiji od sutra u 20 satu prestaje javni prijevoz do daljeg, a od nedjelje u 20 sati zatvaraju se restorani, kafići i tržni centri.
Kikinda Koronavirus Srbija Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu