koji je razlog

Publika na stadionu glasno skandirala ono što se svi pitaju: Gdje je večeras bio Esmir Bajraktarević?

Reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je u okviru trećeg kola Lige nacija od selekcije Njemačke.

Nijemci su slavili rezultatom 2:1, a publika na Bilinom polju tokom utakmice više puta je skandirala ime Esmira Bajraktarevića, koji je u predhodnim utakmicama oduševio javnost.

Međutim, na startu drugog poluvremena, selektor Sergej Barbarez je u igru ubacio Benjamina Tahirovića umjesto Ivana Bašića.

Bajraktarević je priliku dobio tek u 84. minuti, kada je na terenu zamijenio Dženisa Bunića, a svakako da će ovaj potez Barbareza izazvati pitanja, da li je možda Bajraktarević trebao dobiti priliku ranije, a ako već nije, zašto nije.