hladni stanovi

Pukao toplovod, dio sarajevskog naselja Dobrinja bez grijanja: Građani se smrzavaju u stanovima

Raport
Piše: Raport
radijatori1

Dio sarajevskom naselja Dobrinja probudio se jutros bez grijanja. Ovo je treći dan zaredom da se građani smrzavaju u svojim stanovima.

Kažu da je tokom vikenda bilo nemoguće dobiti nekoga u toplanama, a jutros su nam iz ovog preduzeća kazali da je pukao toplovod i da će ekipe izaći na teren. Nadaju se da će kvar biti ubrzo saniran.

Građani su nezadovoljni jer se smrzavaju u hladnim stanovima dok je vanjska temperatura u minusu.

Iz Toplana su nam kazali kako račune umanjuju kada prekid grijanja traje četiri ili više sati.

Dobrinja grijanje Dodajte Raport.ba među omiljene izvore na Googlu