Društvenim mrežama proširila se snimka ruskog ministra odbrane Sergeja Šojgua koji se obraćao vojnim i političkim liderima Rusije.
Snimku je na Twitteru podijelio i ukrajinski diplomat Oleksander Šerba.
"Sve ovo je samo privremeno. Stvari će opet biti dobre. Imat ćemo novi Sovjetski Savez, velik i snažan. Opet će biti mir. Niko neće otići", rekao je Šojgu.
"Onima koji misle da se sve ovo događa zato što je NATO otišao predaleko - slušate li?" napisao je Šerba u tvitu.