U sarajevskom naselju Dobrinja došlo je do upotrebe vatrenog oružja. Kako saznaje Raport, jedna osoba je smrtno stradala.
Da je došlo do upotrebe vatrenog oružja na Dobrinji za Raport je potvrdila i Mersiha Novalić, glasnogovornica MUP-a Kantona Sarajevo.
Policija je na terenu, a nakon obavljenog uviđaja će biti poznato više informacija o ovom slučaju.
Prema našim informacijama, pucnjava je prijavljena u 16:30 sati. Policija traga za napadačem.