Predstava "Sjećaš li se Doli Bel", rađena prema tekstu Abdulaha Sidrana, odigrana je večeras na sceni Kamernog teatra. Ova kultna predstava još jednom je oduševila i izazvala ovacije sarajevske publike.
Za večerašnje izvođenje se tražila karta više.
Kroz prizmu sjećanja glavnog lika Dine publici predstavlja dirljivu ljubavnu priču o prvoj ljubavi i o životu jedne sarajevske porodice u vremenu koje je obećavalo mnogo, a koje je na kraju pojelo samo sebe i mnoge od nas sa sobom.
U predstavi igraju Emir Hadžihafizbegović, Gordana Boban, Tatjana Šojić, Feđa Štukan, Davor Golubović, Elma Juković, Muhamed Hadžović, Admir Glamočak, Sabit Sejdinović, Amar Selimović, Enes Kozličić, Muhammed Nadarević.