MARCA PIŠE

Real neuvjerljiv na početku sezone: Modrić poludio na Mbappea i Viniciusa

Nezadovoljstvo navijača Reala nakon kiksa u prvom kolu La Lige, samo boda kod Mallorce (1:1), nastavilo se i nakon prvog poluvremena domaće utakmice drugog kola, protiv Valladolida, još jedne skromne ekipe. Aktualni prvak Španije i Evrope je na prvoj domaćoj utakmici sezone imao krcati obnovljeni Bernabeu.

Čak 80 hiljada navijača došlo je ondje očekujući golijadu i hat-trick Mbappea, a dobili su ništa, 0:0. Čvrsti gosti čuvali su nulu i u drugom dijelu. Da Jurića nije okrznula bomba iz Valverdeovog slobodnjaka te tako završila u golu, pitanje je kako bi ova utakmica završila. Na kraju je bilo 3:0, ali preostala dva gola Real je zabio na kraju regularnog dijela i u sudačkoj nadoknadi. Postigle su ih rezerve Brahim Diaz i Endrick.

Zbog svega navedenog navijači Reala nisu zadovoljni, a Luka Modrić je, otkriva Marca, ogorčen. Kapiten Reala nije tako reagirao jer je očekivao što i cijela javnost, da će zbog Bellinghamove povrede konačno zaigrati od prve minute, pa je onda opet bio rezerva i to upola mlađem (19) Ardi Guleru.

Nastavak tromjesečnog posta od starterske uloge nije razjario Modrića, kao ni to što ni on ulaskom u 69. minuti "nije uspio povezati redove ekipe Reala, koja ima puno talenta, ali joj fali rada", piše Marca i dodaje: "To se posebno vidi kada Real izgubi loptu. Tada nekoliko lijenih igrača prestaje igrati. Modrić je na to bjesnio na suigrače koji ne pomažu. Prije svega na Mbappea i Viniciusa."