potop

Real utrpao Barceloni čak četiri gola. Hat-trick Viniciusa

Već u 10. minuti prednost je bila udvostručena

U toku je utakmica finala španskog Superkupa između Real Madrida i Barcelone. Odličan susret za sada igraju dvije najbolje španske momčadi, a trenutni rezultat utakmice je 4:1 za Real.

Kraljevski klub u vodstvo je doveo Vinicius Jr. Majstorski je Brazilca proigrao Jude Bellingham, izbacio cijelu odbranu, a Vinicius je sam istrčao pred vratara Penu i poentirao za 1:0.

Već u 10. minuti prednost je bila udvostručena. Ponovno su Bijeli iskoristili visoku posljednju liniju Barcelone. Carvajal je proigrao Rodryga, a ovaj lako asistirao Viniciusu za drugi pogodak Brazilca.

Da utakmica ne ode u potpunosti u jednom smjeru, pobrinuo se Robert Lewandowski. Poljak je zabio fantastičan pogodak, na rubu šesnaesterca dočekao je loptu na volej i "zakucao" iza golmana Lunina.

U 39. minuti Real je ponovno udvostručio prednost. Vinicius je srušen u kaznenom prostoru, a isti igrač ga je i realizirao te tako osigurao hat-trick prije kraja poluvremena.

Četvrti pogodak za Real postigao je Rodrygo. Vinicius je probio po lijevoj strani, lopta se u šesnaestercu odbila do Brazilca koji mirno šalje loptu u mrežu.